Anasayfa > Haberler
27 Kasım 2015
BAŞSAVCILIK TAKIMI "BU GOL SENİN TURNUVASI" KUPASI

Alanya Başsavcılık Takımı 3.'lük maçında Tosmur FC Takımı ile karşılaştı. Karşılaşmayı 5-4 kazanan Başsavcılık Takımı, Alanya Belediyesi Bu Gol Senin Futbol Turnuvası'nı 3. olarak tamamladı. Turnuvayı 3. olarak tamamlayan Başsavcılık Takımı, aynı zamanda takım olarak En Centilmen Takım Ödülü'nün de sahibi oldu.

Özel ve resmi kurumların mücaadele ettiği turnuvada Gol Krallığında son ana kadar 17 golle önde olan Başsavcılık Takımı oyuncusu Volkan, son maçta 1 gol farkla gol krallığını Beşkardeşler Takımı oyuncusuna kaptırdı.

Başsavcılık Takımı 3.'lük ödülü olan 500,00-TL para ödülünü trafik kazasında vefat eden Alanya L Tipi Cezaevi'nde İnfaz Koruma Memuru olan Ahmet Korkmaz YİĞİT'in ailesi adına açılan hesaba yatıracaklarını söyledi. Başsavcılık Takımı oyuncuları 1. olarak 2.000,00-TL para ödülünü Ahmet KORKMAZ'ın ailesine vermek istediklerini fakat az da olsa 3. olarak bir katkılarının olacak olmasından dolayı mutluluk duyduklarını söylediler.

Başsavcılık Takımı Kaptanı M.Ufuk BOLAÇ; "Hiçbir zaman desteklerini esirgemeyen Başsavcımız Musa TAŞKIN, Komisyon Başkanımız Aydın ÇOLAK ve destek olan herkese teşekkür ediyoruz." dedi.

   
   
Adliyemizden Son Haberler